Павлодар қаласының

«Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы»

Мемлекеттік мекемесі

8 (7182) 55-16-71,
8 (7182) 55-14-78
Емтихандар

2017-2018 оқу жылының 6-8, 10 сыныптардың бақылау аралық емтихандар

КЕСТЕСІ

РАСПИСАНИЕ

проведения промежуточной аттестации учащихся 6-8, 10 классов 26 - 31 мая 2018 г.

Сынып

класс

Мезгіл

дата

Уақыт

время

Пән

предмет

кабинет

Мұғалім

ФИО экзаменатора

Көмекшілер

ФИО ассистента

28.05.18

09.00

Математика

(жазбаша)

22

Туленина В.С.

Трапенок И.Н.

31.05.18

09.00

Ағылшын тілі

(ауызша)

31,29л

Рахманбергенова Е.С.

Монакова О.А., Жакупова К.К.

28.05.18

12.00

Математика

(жазбаша)

21

Цхай Е.О.

Шакенева Ш.К.-К.

31.05.18

09.00

Ағылшын тілі

(ауызша)

31,29л

Монакова О.А.

Малихтарович Н.А., Созина Н.А.

28.05.18

09.00

Қазақ тілі

(ауызша)

33

Кабылбекова Ж.К.

Слямбекова К.С.

31.05.18

11.00

Физика

(жазбаша)

29

Брус Т.М.

Бичинева Т.В.

28.05.18

12.00

Қазақ тілі

(ауызша)

33

 

 

31.05.18

09.00

Физика

(жазбаша)

29

Брус Т.М.

Бичинева Т.В.

10И

 

28.05.18

09.00

Русский язык (эссе)

36

Валова М.В.

Яненко Т.В.

31.05.18

09.00

Биология

(ауызша)

35

Каирбаева Б.Ж.

Хамитова Г.К.

10М

28.05.18

09.00

Русский язык (эссе)

34

Валова М.В.

Мирощникова Н.В.

31.05.18

12.00

Химия

(ауызша)

38

Каллаи С.В.

Костюкова С.Б.

 


2017-2018 оқу жылының негізгі орта білім беру бағыты бойынша мемлекеттік емтихандар

КЕСТЕСІ

РАСПИСАНИЕ

итоговой аттестации за курс основного среднего образования учащихся 9 классов 2017 - 2018г.

Мезгіл

дата

Уақыт

время

Сынып

класс

Пән

предмет

кабинет

Мұғалім

ФИО экзаменатора

Көмекшілер

ФИО ассистента

28.05.18

9.00

Ағылшын тілі

(ауызша)

31

Монакова О.А

Созина Н.В.

Рахманбергенова Е.С.

12.00

Ағылшын тілі

(ауызша)

31

Созина Н.В.

Газизова Е.Д.

Рахманбергенова Е.С.

9.00

9И, 9М

Биология

(ауызша)

35

Хамитова Г.К.

Дягилева Т.И.

Каирбаева Б.Ж.

12.00

9И, 9М

География

(ауызша)

30

Дмитриев В.С.

Суженова Б.С.

Дягилева Т.И.

11.00

9И, 9М

Химия

(ауызша)

38

Каллаи С.В.

Костюкова С.Б.

Хамитова Г.К.

9.00

Физика

(ауызша)

29

Брус Т.М.

 

Бичинева Т.В.

Тоненчук Н.Н.

9.00

Геометрия

(ауызша)

37

Абдрахманова Д.С.

Трапенок И.Н.

Цхай Е.О.

9.00

Литература

(ауызша)

36

Яненко Т.В.

Куспекова К.М.

Валова М.В.

31.05.18

09.00

    Қазақ тілі

(ауызша)

34

Шукоева Б.Т.

Байжуманова А.С., Слямбекова К.С.

31.05.18

09.00

    Қазақ тілі

(ауызша)

30

Исмагулова З.М.

Касимова Ж.К.

Кабылбекова Ж.К.

05.06.18

09.00

Орыс тілі және әдебиет (жазбаша)

34

Яненко Т.В.

Валова М.В.

Байжуманова А.С.

05.06.18

11.00

Орыс тілі және әдебиет (жазбаша)

33

Яненко Т.В.

Валова М.В.

Куспекова К.М.

08.06.18

12.00

Алгебра (жазбаша)

34

Абдрахманова Д.С.

Трапенок И.Н.

Шакенева Ш.К.-К.

08.06.18

09.00

Алгебра (жазбаша)

33

Абдрахманова Д.С.

Шакенева Ш.К.-К.

Цхай Е.О.

                                                                                                          

                                                  


2017-2018 оқу жылының жалпы орта білім беру бағыты бойынша мемлекеттік емтихандар

КЕСТЕСІ

РАСПИСАНИЕ

итоговой аттестации за курс общего среднего образования учащихся 11 классов 2017 - 2018г.

Мезгіл

дата

Уақыт

время

Сынып

класс

Пән

предмет

кабинет

Мұғалім

ФИО экзаменатора

Көмекшілер

ФИО ассистента

29.05.18

9.00

11И, 11М

Орыс тілі және әдебиет (жазбаша)

30,31

Валова М.В.

 

Мирошникова Н.В.

Байжуманова А.С.

02.06.18

9.00

11И

 

Предмет по выбору (тест)

30,31

Брус Т.М.

 

Дмитриев В.С.

Рахманбергенова Е.С

10.20

Қазақ тілі

(тест)

30,31

Кабылбекова Ж.К.

Слямбекова К.С.

Шукоева Б.Т.

02.06.18

10.20

11М

 

Предмет по выбору(тест)

32,33

Печеневская Т.М.

Тоненчук Н.Н.

Монакова О.А.,

Хамитова Г.К.

9.00

Қазақ тілі

(тест)

32,33

Слямбекова К.С.

Кабылбекова Ж.К.

Айтказина Н.О.

06.06.18

9.00

11И, 11М

Алгебра (жазбаша)

30,31

Цхай Е.О. Шакенева Ш.К.-К.

Абдрахманова Д.С. Трапенок И.Н.,

09.06.18

9.00

11М

Қазақстан тарихы

(ауызша)

30

Печеневская Т.М.

 

Джежора С.Н. Суженова Б.С.

09.06.18

13.00

11И

Қазақстан тарихы

(ауызша)

31

Печеневская Т.М.

 

Джежора С.Н. Суженова Б.С.