Павлодар қаласының

«Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы»

Мемлекеттік мекемесі

8 (7182) 55-16-71,
8 (7182) 55-14-78
Тәрбие жұмысы

2014-2015 оқу жылы бойынша  күзгі демалыстағы

мектептің жалпы жұмыс жоспары

Сынып

Іс-шара

Мерзімі

Жауаптылар

1.Ж.Аймауытовдрам.театрынабару

«Волк и семеро козлят» қойылымы

2.Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

3. «Ертегі әлемінде» викторина

06.11                        12.30

 

Күн сайын

04.11                           10.00

Рыбакова Е.Е

1.Ж.Аймауытовдрам.театрынабару

«Волк и семеро козлят» қойылымы

2.Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

3.  «Математика – ғылым патшасы» сайыс-ойын

06.11                        12.30

 

Күн сайын

05.11                         10.00

Разумейко В.Н.

1.Ж.Аймауытовдрам.театрынабару

«Волк и семеро козлят» қойылымы

2.Санкт-Петербургқаласына саяхат

06.11                        12.30

 

03.11-09.11

Слямбекова К.С.

 

Кравчук Г.Н.

1.Ж.Аймауытовдрам.театрынабару

 «Волк и семеро козлят»  қойылымы

2.Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

06.11                        12.30

 

Күн сайын

Еламанова З.К.

 

Кенжебаева Г.С.

1.Ж.Аймауытовдрам.театрынабару

«Волк и семеро козлят» қойылымы

2.Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

06.11                        12.30

 

Күн сайын

Шокель Л.И.

1.Ж.Аймауытовдрам.театрынабару

«Волк и семеро козлят» қойылымы

2.Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

3. «Көңілді пионербол» ойыны (4А және 4Б )

06.11                        12.30

 

Күн сайын

05.11                         11.00

Штонда И.Д.

1.«Көңілді старт» жарысын өткізу

2.Пәндер бойынша жеке сабақтар

07.11                        11.00

Күн сайын

Кабылбекова Ж.К.

1.«Күзгі пленер» шеберлік сағатына қатысу Оқушылар сарайы

 2. «Көңілді старт» (ата-аналар мен оқушылар арасында)

1. Оқушылармен жеке жұмыс  

2. Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

05.11                        10.00

 

08.11                         10.00

 

Күн сайын 

Созина Н.В.

 

 

1.Скаутинг күніне қатысу

2.Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

3.Олимпиадаға дайындалу

09.11                         10.00

 

Күн сайын

Титченко А.П.

1. Оқушылар сарайының «Стартнейджер»музыкалық-ойын сауық бағдарламасына қатысу

2. Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

04.11                          11.00

                        

Жакупова К.К.

1. Оқушылармен жеке жұмыс  

2. Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

3.П.Васильев мұражайына бару.

Күн сайын

 

07.11                          10.00        

Огай И.В.

1. Оқушылармен жеке жұмыс  

2. Үлгерімі төмен оқушылармен жұмыс

3. Көркемсурет мұражайына бару

08.11

Күн сайын

06.11                           11.00

Трапенок И.Н.

1.«Жаны саудың – тәні сау» танымдық бағдарламасына қатысу  (Оқушылар сарайы)

2.Олимпиадаға дайындық

3.Жеке сабақтар

10.11                        12.00

 

Күн сайын

Күн сайын

Печеневская Т.М.

1. Дойбы-шахматтан турнир өткізу (ата-аналар мен оқушылар арасында)

2.Олимпиадаға дайындық

08.11

 

Күн сайын

 

Брус Т.М.

1.ОЖСБ-ға  дайындық

2.Пәндер бойынша жеке сабақтар

Күн сайын

Дягилева Т.И.

1.ОЖСБ дайындық

2.Пәндер бойынша жеке сабақтар

Күн сайын

 

 

Рахманбергенова Е.С.

 10И

1. А.Чехов  атындағы орыс драм.театрынабару

«Очень простая история» қойылымы

2. Олимпиадаға дайындық

3.Психологиялық тренинг «Бір-бірімізге жақынбыз»

08.11.                     18.00

 

Күн сайын

10.11                       11.00   

Батаева К.К.

10М

1.Олимпиадаға дайындық

2.Жеке сабақтар, ҰБТ дайындық

 

Күн сайын

Шакенева Ш.К-К.

11И

1.ҰБТ дайындық

2.Пәндер бойынша жеке сабақтар

 

Күн сайын

 

Темирбаева Д.Д.

11М

1.ҰБТ дайындық

2.Пәндер бойынша жеке сабақтар

 

Күн сайын

 

Шукоева Б.Т.

Спортсабақтары  – жауап. ДТ мұғалімдері

Ән үйірмесінің жұмысы– жауап. Борисова О.А.

ҰБТ, ОЖСБ дайындық жұмысы  - жауап. Исмагулова З.М., Клауж Т.В.