Павлодар қаласының

«Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы»

Мемлекеттік мекемесі

8 (7182) 55-16-71,
8 (7182) 55-14-78
Стратегиялық зертханалар

ГИМНАЗИЯ МҰҒАЛІМДЕРІНІҢ СТРАТЕГИЯЛЫҚ ШЕБЕРХАНАЛАРЫ

№ п/п

Мұғалімдердіңтегі, аты, әкесінің аты

Оқыту пәні

1. Қоғамдық-гуманитарлық пәндерстратегиялық шеберханасы

1

Айтказина Нургуль Оспановна

қазақ тілі мен әдебиеті

2

Байжуманова Асем Сапарбековна

қазақ тілі мен әдебиеті

3

Исмагулова Зауреш Мукашевна

қазақ тілі мен әдебиеті

4

Кабасова Маншук Мырзаевна

қазақ тілі мен әдебиеті

5

Кабылбекова Жибек Кокеновна

қазақ тілі мен әдебиеті

6

Касимова Жанна Кудайбергеновна

қазақ тілі мен әдебиеті

7

Слямбекова Карлыгаш Сайлаубековна

қазақ тілі мен әдебиеті

8

Шукоева Бакиткуль Темирболатовна

қазақ тілі мен әдебиеті

9

Джежора Сергей Николаевич

тарих және қоғамтану

10

Печеневская Татьяна Михайловна

тарих және қоғамтану

11

Нургалиева Шуга Какишевна

тарих және қоғамтану

2. Бастауыш сынып мұғалімдерінің стратегиялық шеберханасы

1

Еламанова Зияда Камитовна

бастауыш сыныптар

2

Кравчук Галина Николаевна

бастауыш сыныптар, информатика

3

Рыбакова Елена Евгеньевна

бастауыш сыныптар

4

Кенжебаева Гульсара Серикболовна

бастауыш сыныптар

5

Шокель Людмила Ивановна

бастауыш сыныптар

6

Штонда Ирина Дмитриевна

бастауыш сыныптар

7

Костюк Елена Васильевна

бастауыш сыныптар, психолог

8

Искакова Айгуль Капановна

музыка

9

Суженова Бибигуль Сакымзадановна

тарих, өзін-өзі тану

3. Политехникалық цикл мұғалімдерінің стратегиялық шеберханасы

1

Абдрахманова Диана Сериковна

математика

2

Конурбаев Темир Темиргалиевич

математика

3

Трапенок Ирина Николаевна

математика

4

Туленина Валентина Степановна

математика

5

Цхай Евгения Олеговна

математика

6

Шакенева Шолпан Кабдын-Каировна

математика

7

Брус татьяна Михайловна

физика

8

Бичинева Татьяна Викторовна

физика

9

Сыздыков Ринат Жумабекович

информатика, робототехника

10

Тоненчук Надежда Николаевна

информатика

11

Сабырханов Назарбек Омирбекович

қосымша білім беру педагогы, шахмат мұғалімі

4. Жаратылыстану-ғылыми пәндер мұғалімдерінің стратегиялық шеберханасы

1

Алиева Аида Муратбековна

Бейнелеу өнері, сызу, көркем еңбек

2

Дмитриев Валентин Сергеевич

география

3

Дягилева Татьяна Иосифовна

биология, жаратылыстану

4

Каирбаева Ботагоз Жаксылыковна

биология, жаратылыстану

5

Хамитова Гульмира Кабылжапаровна

биология, жаратылыстану

6

Каллаи Светлана Владимировна

химия

7

Костюкова Светлана Борисовна

химия

8

Жетписов Ренат Кабылович

дене шынықтыру

9

Роот Антон Анатольевич

дене шынықтыру

10

Дорденко Юрий Павлович

дене шынықтыру АӘД

 

 

 

5. Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдері

шет тілі мұғалімдерістратегиялық шеберханасы

1

Куспекова Корлан Маратовна

орыс тілі және әдебиеті

2

Валова Мария Валерьевна

орыс тілі және әдебиеті

3

Мирошникова Наталья Владимировна

орыс тілі және әдебиеті

4

Яненко Татьяна Васильевна

орыс тілі және әдебиеті

5

Газизова Евгения Джумабаевна

ағылшын тілі, тәлімгер

6

Жакупова Камила Кабылмажитовна

ағылшын тілі, биология ағылшын тілінде.

7

Малихтарович Наталья Александровна

ағылшын тілі

8

Монакова Ольга Анатольевна

ағылшын тілі

9

Огай Инна Вилориевна

ағылшын тілі

10

Рахманбергенова Екатерина Степановна

ағылшын тілі

11

Созина  Надежда Валентиновна

ағылшын тілі

12

Шипицина Людмила Михайловна

ағылшын тілі, биология ағылшын тілінде.

13

Байгужинова Галия Темирхановна

немістілі

14

Батаева Кымбат Канашевна

ағылшын тілі

 

 


Стратегиялық шеберханалардың төрағалары

1.    Шукоева Бакиткуль Темирболатовна

2.    Кравчук Галина Николаевна

3.    Трапенок Ирина Николаевна

4.    Хамитова Гульмира Кабылжапаровна

5.    Байгужинова Галия Темирхановна