Павлодар қаласының

«Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы»

Мемлекеттік мекемесі

8 (7182) 55-16-71,
8 (7182) 55-14-78
Құттықтаймыз!

Құттықтаймыз!

09-01-2017 12:38

2017 жылдың 5-6 қаңтар күндері Павлодар қаласының №16 мектеп-лицейінде оқушылардың55пән олимпиадасы өткізілді. Біздің гимназиядан 6, 8-11 сыныптардан  45 оқушы қатысып, олимпиада қорытындысы бойынша I дәрежелі дипломмен- 6 оқушы, II дәрежелі дипломмен – 6 оқушы, III дәрежелі дипломмен – 11 оқушы марапатталды.

Гимназияның олимпиада командасы «Ең үздік олимпиадалық команда-2017» номинациясында жеңімпаз атанды (2 орын).  6 «И» сынып оқушысы  Кадыркулова Алия «Ақыл жастан, асыл тастан» номинациясында ең жас қатысушы, ал   8 «И» сынып оқушысы  Татаринова Софья«Олимпиаданың жаңа жұлдызы» номинациясында марапатталды.

55 пән олимпиадасының жеңімпаздары мен жүлдегерлері:

 №

Оқушының аты-жөні

Орын

Пән

Пән мұғалімі

1.       

Разикова  Феруза

I

Қазақ тілі (өзге ұлт өкілдері)

Исмагулова З.М.

2.       

Разиков Шерали

I

Қазақ тілі (өзге ұлт өкілдері)

Слямбекова К.С.

3.       

Лепихина Владлена

I

Орыс тілі мен әдебиет

Мирошникова Н.В.

4.       

Пазылов Тамерлан

I

Француз тілі

Батаева К.К.

5.       

Татаринова Софья

I

Француз тілі

Батаева К.К.

6.       

Юсупова Аяна

I

Неміс тілі

Байгужинова Г.Т.

7.       

Кива Мария

II

Орыс тілі мен әдебиеті

Валова М.В.

8.       

Ибрагимова Рамиля

II

Қазақ тілі (өзге ұлт өкілдері)

Кабылбекова Ж.К.

9.       

Савина Злата

II

Неміс тілі

Байгужинова Г.Т.

10.   

Дюсекенова Данелия

II

Француз тілі

Батаева К.К.

11.   

Кумар Алика

II

Биология

Дягилева Т.И.

12.   

Берсенев Егор

II

Информатика

Тоненчук Н.Н.

13.   

Кадыркулова Алия

III

Қазақтілі (өзгеұлтөкілдері)

Кабылбекова Ж.К.

14.   

Штурмина Полина

III

Ағылшын тілі

Рахманбергенова Е.С.

15.   

Майданюк Екатерина

III

Неміс тілі

Байгужинова Г.Т.

16.   

Сухов Даниил

III

Неміс тілі

Байгужинова Г.Т.

17.   

Тлеубергенов Дияр

III

Неміс тілі

Байгужинова Г.Т.

18.   

Гузь Камилла

III

Құқық негіздері

Печеневская Т.М.

19.   

Малюгин Руслан

III

Математика

Трапенок И.Н.

20.   

Баймагамбетов Данияр

III

Биология

Хамитова Г.К.

21.   

Четвериков Федор

III

Химия

Каллаи С.В.

22.   

Титов Артем

III

Информатика

Тоненчук Н.Н.

23.   

Омаров Адильхан

III

Информатика

Тоненчук Н.Н.


Гимназия олимпиадашыларын және ұстаздарды жеңістерімен құттықтаймыз. Толағай табыстар көп болсын!

Автор: № 3 гимназия