Павлодар қаласының

«Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы»

Мемлекеттік мекемесі

8 (7182) 55-16-71,
8 (7182) 55-14-78
Печеневская Татьяна Михайловна
Печеневская Татьяна Михайловна
1. СМ қоғамдық-гуманитарлық дисциплиналар

Печеневская Татьяна Михайловна.

Жоғары санаттағы тарих пәнінің мұғалімі. 1997 жылдың қаңтарынан гимназияда жұмыс істейді.

марапаттаулар:

· ҚР БжҒМ Алғыс хаты 2005ж.

· Павлодар облысының әкімі К.Нүрпейісовтың Алғыс хаты. 2005ж.

· "Ертіс Дарыны" Алғыс хаты 2006ж.

· Павлодар қаласының Білім басқару грамотасы. 2012ж.

Мұғалімнің жетістіктері:

            ·   Қазақстан Республикасы педагог кадрларының біліктілігін арттырудың деңгейлі бағдарламалары аясында екінші (негізгі) деңгей бағдарламасы бойынша мұғалімдерді оқыту курстарының сертификаты;

· Тарих және құқықтану пәндері бойынша облыстық пән олимпиадасында "Білімді ұстаз" номинантының жүлдегері.

·  "Педагогикалық шеберлік - 2010" конкурсының қатысушысы.

·  Қазақстан тарихы пәні бойынша мұғалімдерге арналған республикадық қашықтық формасында өткен олимпиадасының қатысушысы. (2013-2014 жж.);

· Құқықтану пәні бойынша мұғалімдерге арналған республикалық кашықтық формасында өткен олимпиадысының қатысушысы. (2013-2014 жж.);

· "Сандық ғасыр мұғалімі" жалпыресейлік жобасының қатысушысы (2013ж.);

· «ЛОО на уроках истории и обществоведения как средство формирования информационно-коммуникационной компетентности учащихся» атты мақаланың авторы.

Оқушыларының жетістіктері:

·     2009-2010ж.- құқық пәні бойынша облысты пән олимпиадасының жеңімпазы (2 орын) (Темирова Айым)        

·     Қазақстан тарихы пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы (2 орын)  (Масанов Юрий)        

·     2010-2011 ж.- құқық пәні бойынша облысты пән олимпиадасының жеңімпазы (3 орын) (ТемироваАйым)        

·     Қазақстан тарихы пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы  (Масанов Юрий)        

·     Қазақстан тарихы пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы (3 орын)  (Масанов Юрий)        

·     Құқық пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы (2 орын) (Муратов Еркебулан)

·     2011-2012ж.- Ғылыми жобалар конкурсының жеңімпазы (2 орын) (Мамытов Руслан)

·     Қазақстан тарихы пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы  (Масанов Юрий)

·     Қазақстан тарихы пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы  (Масанов Юрий)        

·     2013-2014ж.- Құқық пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы (2 орын) (Панасенко Анна)

·    «Ұлт тұгыры –ұлы тұлға Сұлтанмахмұт Торайғыров» атты облыстық ғылыми-тәжірибелік конференциясының жеңімпазы (3 орын) (Мамытов Руслан)

·     Дүниежүзі тарихы бойынша қазақстандық интернет-олимпиадасының жеңімпазы. (Долбня Андрей)  

       2014-2015ж. құқық пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы (2 орын) (Панасенко Анна) 

        құқық пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы, республикалық олимпиадасының жеңімпазы (Аскарова Айкен)

·     құқық пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы (Дейна Анастасия)

·     Қазақстан тарихы пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы (2 орын) (Долбня Андрей)
2015-2016жж.  Қазақстан тарихы бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы (2 орын) (Долбня Андрей)

           құқық пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы (2 орын) (Панасенко Анна) 

           құқық пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы (2 орын) (Дейна Анастасия) 

           құқық пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы (Ташенов Руслан)

2016-2017жж.             құқық пәні бойынша облыстық пән олимпиадасының жеңімпазы (3 орын) (Гузь Камилла) 

Жұмыс телефоны: 8 (7182) 551671

E-mail: pechenevskaya61@mail.ru