Павлодар қаласының

«Дарынды балаларға арналған №3 гимназиясы»

Мемлекеттік мекемесі

8 (7182) 55-16-71,
8 (7182) 55-14-78
Кульмаганбетова А.М.
Кульмаганбетова А.М.
4. Жаратылыстану-ғылыми тәртіп кафедрасы мұғалімдерінің ӘБ

Аида Мұратбекқызы Құлмағанбетова - жоғары категориялы бейнелеу өнері және сызу пәндерінің II негізгі дәреженің сертификаталған мұғалімі.

Гимназияда 2001 жылдан бастап қызмет етеді.

2007 ж ҚР ББҒМ Құрмет грамотасымен марапатталды.

2014 ж Білім беру басқармасының Алғыс хатымен марапатталды.

Оның тәрбиеленушілері жылсайын Халықаралық және Республикалық балалар шығармашылығы конкурстарының жеңімпаздары мен жүлдегерлері болып табылады.

Оқушалар жетістіктері:

1. Қасымова Назерке, Юсупова Айдана, 2 "А" сынып. "Жұлдызды жоба" атты декоративті-қолданбалы өнердің ХІХ Халықаралық байқауының І дәрежелі лауреаты. Новосібір қаласы

2. Қасымова Назерке, Юсупова Айдана, 2 "А" сынып. "Медалинград-2014" халықаралық конкурсында "Балалар зерттеу және ғылыми жұмыстары мен жобалары" атты номициясының ІІІ орын жүлдегері

3. Қасымова Назерке, Юсупова Айдана, 2 "А" сынып. "Медалинград-2014" халықаралық конкурсында "Декоративті-қолданбалы және бейнелеу өнері" атты номициясының ІІІ орын жүлдегері

4. Қасымова Назерке, Юсупова Айдана, 2 "А" сынып. «Зерде» номинациясында «Ең шығармашыл топ»

5. Юсупова Айдана, 2 "А" сынып. Ұлы Жеңістің 70 жылдығына арналған «Как прекрасен этот мир» облыстық балалар сурет конкурсының жеңімпазы

6. Орумбаев Елнұр, 5 «М». Ұлы Жеңістің 70 жылдығына арналған «Как прекрасен этот мир» облыстық балалар сурет конкурсының ІІ орын иегері

7.Трофименко Максим, 1 «А»- "Менің туған өлкем" атты халықаралық шығармашылық конкурсының жеңімпазы, Иркутск қаласы

8.Дальке Ева, 1 «А» "Менің туған өлкем" атты халықаралық шығармашылық конкурсының жеңімпазы, Иркутск қаласы

9. Аблайхан Аружан, 1 «А» "Менің туған өлкем" атты халықаралық шығармашылық конкурсының жеңімпазы, Иркутск қаласы

10. Хон Карина, 1 «Б» "Менің туған өлкем" атты халықаралық шығармашылық конкурсының жеңімпазы, Иркутск қаласы

11. Баженова Мерей, 1 «Б» "Менің туған өлкем" атты халықаралық шығармашылық конкурсының жеңімпазы, Иркутск қаласы

12. Гайрулла Адия, 1 «Б» "Менің туған өлкем" атты халықаралық шығармашылық конкурсының жеңімпазы, Иркутск қаласы

13. Ярешко Ирина, Чернова Валерия, Кива Мария, Мұхамбетова Мәдина,   Штурмина Полина, Нұртазина Камилла, Назарцова Диана, Қайырбекова Ақмарал-9-10 сыныптар Облыстық мамандандырылған мектеп арасындағы жемқорлыққа қарсы бағытталған үздік плакаттардың облыстық байқауының жеңімпаздары

Құлмағанбетова А.М. - "Көркем дарындылықтың дамуы" атты мақала, ЕД Хабаршысы, 2015

E-mail: baisa1878@mail.ru